24.01.2019, 08:02

ЗСУ потрібні командири відділень, військовослужбовці, кухарі, медики, водії

ЗСУ потрібні командири відділень, військовослужбовці, кухарі, медики, водії
ЗСУ потрібні командири відділень, військовослужбовці, кухарі, медики, водії
Про це повідомляє Сектор інформаційної роботи Чернівецького обласного центру зайнятості
23 січня 2018 року в Чернівецькій міській філії Чернівецького ОЦЗ презентували військову службу за контрактом.
«Протягом 2018 року обласна служба зайнятості долучила до інформаційних заходів в рамках угоди про співпрацю з Чернівецьким обласним військовим комісаріатом понад 1000 осіб. Серед буковинців, які підписали контракт і нині несуть службу у Збройних силах України, 31 учасник АТО. Робота служби зайнятості  щодо укомплектування вільних посад у військових частинах ЗСУ продовжується», - розповідає директор Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.
Нині до Чернівців з Івано-Франківської, Волинської, Тернопільської та Одеської областей приїхали представники військових частин, особовий склад яких потребує поповнення. Зокрема, потрібні командири відділень, мотористи, радіометристи, радіотелеграфісти, електрики, кухарі, військовослужбовці в артилерійські підрозділи, стрільці, сапери, а найбільше затребувані водії. Є вільні посади і для медичних працівників.
Про умови служби за контактом у ЗСУ, вимоги до претендентів, пільги для військовослужбовців, грошове забезпечення розповів офіцер відділу комплектування Чернівецького міського військового комісаріату Василь Тапчак. Зокрема, наголосив, що з 1 січня 2019 року заробітна плата військовослужбовців зросла. Щонайменше отримуватимуть 10 000 гривень. Окрім цього є надбавки та матеріальна допомога. Також гарантують підвищення грошового забезпечення у разі кар’єрного зростання. А ще після продовження першого контракту військовослужбовці можуть отримати вищу освіту (заочно) у вищих військових навчальних закладах (споріднену з цивільною) без відриву від служби за рахунок держави, військову освіту та спеціальності тощо.
Терміни укладання контрактів:
-        на 3 роки - для осіб рядового складу;
-        від 3 до 5 років - для осіб сержантського і старшинського складу;
-        на 6 місяців - для військовослужбовців строкової військової служби та військовослужбовців військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, які під час дії особливого періоду вислужили не менше 11 місяців, осіб, звільнених з військової служби під час дії особливого періоду, які приймаються на військову службу за контрактом у період з моменту оголошення мобілізації до часу введення воєнного стану або оголошення рішення про демобілізацію.

     272


avatar