27.07.2018, 17:58

За липень не виплатили пенсії – бо немає грошей

За липень не виплатили пенсії – бо немає грошей
За липень не виплатили пенсії – бо немає грошей

Люди скаржаться, що їм не виплачують пенсії, хоча усі передбачені терміни давно спливли

Коли в державі починають затримувати першочергові виплати – пенсії та зарплати – то це надзвичайно небезпечний сигнал. Це добре пам’ятають ті, хто пережив 1990 роки. Тоді також могли місяцями і навіть роками не платити жодної копійки.

Днями до редакції звернулася пенсіонерка Лідія Михайлівна, яка розповіла, що їй і досі не виплатили пенсію за червень. А на всі питання про терміни виплат у Пенсійному фонді лише безпомічно розводять руками.

Бо усі передбачені терміни минули і коли будуть гроші – ніхто не знає. І така ситуація не лише в нашому регіоні, але й в усій країні.

У Пенсійному фонді кажуть, що вже найближчим часом усі виплати будуть здійснені у повному обсязі. Мовляв, зміщення строків виплати пенсій у липні 2018 року «зумовлено касовими розривами надходження єдиного соціального внеску».

- З початку місяця на виплату пенсій спрямовано 24,9 млрд. грн., зокрема 1,7 мільярда гривень впродовж 24 липня, - повідомляє прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області. - Виплата пенсій у поточному місяці буде забезпечена фінансовим ресурсом в повному обсязі.Джерело: https://pogliad.ua/news/money/za-lipen-ne-viplatili-pensiyi-bo-nemae-groshey-358300
     330


Новини по темі:avatar