08.10.2018, 14:48

Випадкова ДТП викрила контрабандні схеми «Народного фронту»

Випадкова ДТП викрила контрабандні схеми «Народного фронту»
Випадкова ДТП викрила контрабандні схеми «Народного фронту»

Неодноразові звинувачення на адресу начальника Чернівецької митниці Миколи Салагора, що саме він кришує контрабанду на Буковині, отримали остаточне і вбивче підтвердження: у Румунії перекинулася вантажівка із контрабандними цигарками, які по документах проходили, як миючі засоби, і які до Євросоюзу безперешкодно пропустили саме на Чернівецькій митниці. Якщо ж пригадати, що Салагор є однопартійцем нардепа Максима Бурбака по «Народному фронту», то не важко здогадатися, на кому саме замикаються контрабандні схеми, які були викриті завдяки випадковому ДТП.

В Румунії сталася ДТП, в якій перевернулася фура на сербських номерах, що заїхала безпосередньо з України. Випустили фуру з контрабандою співробітники Чернівецької митниці, пункту пропуску Порубне – Сірет, інформують румунські ЗМІ.

Ящики з цигарками були замасковані під миючі засоби. Нагадаємо, що за інформацією українських ЗМІ, Чернівецьку митницю контролює глава фракції Народного фронту Максим Бурбак. За словами митників, фура з контрабандним товаром прибула на пункт пропуску в супроводі двох патрульних авто поліції, – повідомляє karpatnews.in.ua.

Митна перевірка тривала усього кілька хвилин, а потім з дозволу начальника зміни Олександра Попадюка, який є родичем начальника митниці Салагора, фура рушила на Румунію. В Україну фура з контрабандою потрапила з Білорусі через митний пост Доманово.

За документами авто заїжджало транзитом. Два дні фура мандрувала Україною, від Волині до Чернівців.

А найцікавіше, коли ж в фурі замість миючих засобів опинилось 1500 ящиків контрабандних цигарок: в Білорусі чи вже в Україні?

Адже якщо контрабанду пропустили в Доманово, тоді виникають питання до волинських митників. А якщо сигарети підклали вже в Україні, то чому митники Чернівців не помітили цього?Джерело: http://times.cv.ua/
     397


avatar