27.08.2018, 12:28

Відставка Каспрука. У Чернівцях на підтримку усунутого мера видали газету

Відставка Каспрука. У Чернівцях на підтримку усунутого мера видали газету
Відставка Каспрука. У Чернівцях на підтримку усунутого мера видали газету

У Чернівцях громадська організація "Влада - це громада" видала газету "Буковинський вісник справедливості" на підтримку усунутого з посади міського голови Олексія Каспрука.

4-сторінкове видання безкоштовно розповсюджується поштовими скриньками чернівчан, пише molbuk.ua

На головній сторінці вісника оприлюднені світлини 14-ти депутатів, які на прохання волонтерів на сесії міської ради 26 липня підписалися під зверненням до Верховної Ради України з проханням призначити позачергові вибори міської ради та міського голови.

Серед них, зокрема - Олексія Каспрук (міський голова), Василь Максимюк (БПП), Сергій Греков (БПП), Андрій Романчишин (БПП), Андрій Кавуля (БПП), Ромео Скрипа (БПП), Віктор Савчук (БПП), Володимир Сєхов (БПП), Василь Осадчук (БПП), Юлія Сафтенко (позафракційна), Олександр Ставчанський (позафракційний), Віталій Матвієнко (позафракційний), Тарас Бабух (Батьківщина), Юрій Бурега (Батьківщина).

На розвороті газети опубліковані фотографії 29-ти депутатів міськради, які проголосували за дострокове припинення повноважень Олексія Каспрука.

"Уся ця "гібридна" коаліція, де немає ні друзів, ні ворогів, а тільки особиста вигода, була більш-менш передбачуваною. І все ж шкода, що "матеріальний прагматизм" переміг і молодь від "Свободи" не проявила свого патріотизму. Що ж, кожен має свою ціну: для когось це 5000 доларів, для когось - 30 срібняків. Що чекає далі на чернівчан, уже зрозуміло з перших дій "нової" влади", - йдеться у публікації.

У тексті статті йдеться про "необхідність повернути Олексія Каспрука до міськради і провести перевибори".

"Це депутатська каденція дискредитувала себе. Нагадуємо, мандат депутата - це не індульгенція на вседозволеність, не лобіювання особистих інтересів, а призов служити чернівчанам, виконувати волю громади", - йдеться у публікації.Джерело: Молодий Буковинець
     349


Новини по темі:avatar