03.05.2019, 09:31

Василь Продан мав намір роздавати чернівчанам прострочені тушонки, сардини та олію

Василь Продан мав намір роздавати чернівчанам прострочені тушонки, сардини та олію
Василь Продан мав намір роздавати чернівчанам прострочені тушонки, сардини та олію

Секретар Чернівецької міської ради мав намір роздавати малозабезпеченим чернівчанам прострочені тушонки, сардини та олії. Таким чином він готувався до підкупу виборців на майбутніх виборах до Чернівецької міської ради. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє нардеп, очільник фракції «Народний Фронт» в ВР Максим Бурбак

«Всі ми добре пам’ятаємо червоні ручки на дільницях в студмістечку, підкуп виборців фальсифікатором Біликом, загальновідомі так звані «сітки» по багатоповерхівкам. Але ж хотілось нового. А все нове - це добре забуте старе. Тому, налагодивши через своїх поплічників зв’язки з Держрезервом (структура потужна і багата на корупційні скандали) домовився (Ред. Василь Продан) про передачу Чернівцям тушонки, сардин та олії на суму біля 3,3 млн гривень. До речі термін придатності тушонки закінчився у травні цього року!!! Але ж наміри благі - роздати малозабезпеченим мешканцям міста. Хоча благими намірами вимощена дорога у пекло», - йдеться у дописі Максима Бурбака.

«Все це повинно було роздаватись працівниками міськради та депутатами-запроданцями на визначених округах. Як молода команда Черновецького на виборах в Києві бабусям гречку роздавала. Але та гречка була за гроші команди, а запроданські консерви -  за державні. Тільки рішення суду від 23 квітня про повернення Олексія Каспрука на своє робоче місце всю цю схему і обламало. А тепер Вася не знає як задню передачу включити. І як завжди перекладає всю відповідальність з хворої голови на здорову. От і пише меру гнівні письмові повідомлення. Отакі вони запроданці. Ради себе хороших готові труїти і мізки, і шлунки чернівчан», - розповідає нардеп Бурбак.

      137


avatar