27.03.2018, 18:30

В гуртожитку ЧНУ знущаються над студентами

В гуртожитку  ЧНУ знущаються над студентами
В гуртожитку ЧНУ знущаються над студентами


До “Електронної книги скарг України” написав  Салім, який скаржиться на умови життя в гуртожитку ЧНУ.

:
“В гуртожитку №5 Чернівецького Національного Університету дуже тяжко виживати. У нас (написано що душ відкривається о 7 ранку, проте теплою водою і не пахне (тепла вода закінчується після декількох студентів що проснулись в 6 ранку і пішли попросили вахтерів відкрити душ раніше, і не завжди є тепла вода) , а в вечері про це і мови бути не може).Таке відчуття що там бойлер на 20 літрів. Важливим пунктом є те що гаряча вода можлива (в теорії) тільки в будні дні.

Функція прийняття душу стає недоступна від вечора п’ятниці – до ранку понеділка включно. Стан кімнат повинен бажати кращого – чутки про повноцінне опалення тут ходять тільки в легендах (можливо температура нормальна але всі стіни мокрі) , вікна схожі на оранжереї для плісняви та диких грибів, кімнати стали притулком для таких дрібних істот як миші. Всі вище описані умови роблять своєрідний замах на здоров’я та життя студентів.

Окремим питанням розглянемо прибирання в гуртожитку. Складається враження що коридорні підлоги спеціально змащуються імпортним китовим жиром (роблячи калюжі та змушуючи ходити нас дрібним кроком щоб вдалося утримувати рівновагу доки не висохне підлога). В профспілці також вказувалось що в 8 гуртожитку умови набагато кращі. Звідси постає питання – ” Чому ми повинні платити однакову ціну за гірші умови?. В нашому “щедрому” ЧНУ думають лише про те як побільше здерти коштів зі студентів, часто вдаючись до порушень умов проживання і добавленням додаткових плат (за електроенергію), обходячи обмеження ціни на гуртожиток.

Зважаючи на все сказане я роблю висновок що в ЧНУ просто розкрадають кошти не кажучи вже про не виконання укладених зі студентами умов проживання. Дивлячись на вище написане, на засіданнях повинні обговорювати покращення умов та дотримання санітарних норм замість підвищення цін на проживання. Мова йде тільки про 5 гуртожиток. Що за пекло діється в інших закладах (гуртожитках) можна тільки догадуватися”, – написав він.     129


Новини по темі:avatar