26.06.2018, 10:30

В ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ТРИВАЮТЬ ТЕМАТИЧНІ ДНІ «ЧЕРЕЗ НАВЧАННЯ В ЦПТО – ДО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ»

В ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ТРИВАЮТЬ ТЕМАТИЧНІ ДНІ «ЧЕРЕЗ НАВЧАННЯ В ЦПТО – ДО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ»
В ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ТРИВАЮТЬ ТЕМАТИЧНІ ДНІ «ЧЕРЕЗ НАВЧАННЯ В ЦПТО – ДО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ»

18 червня 2018 року в Україні розпочалися тематичні дні «Через навчання в ЦПТО – до працевлаштування». Фахівці служби зайнятості Чернівецької області проводять заходи, на яких презентують послуги з професійного навчання та навчальні заклади державної служби зайнятості.

«У навчальних закладах державної служби зайнятості професійне навчання безробітних відбувається під замовлення роботодавців. Слухачам пропонують широкий вибір робітничих професій. Зокрема це спеціальності сфери побутового обслуговування та торгівлі, сільського господарства, автомобільного транспорту, туризму, готельного господарства та ресторанної справи, деревообробної, металообробної та будівельної галузей», - каже директор Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

З 18 по 22 червня 2018 року у Глибоцькому, Вижницькому, Новоселицькому, Сторожинецькому, Заставнівському районах Чернівецької області провели заходи, на яких безробітних та роботодавців інформували про можливості та переваги професійного навчання у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за кошти Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Зокрема, 18 червня у Глибоцькій філії Чернівецького обласного центру зайнятості організували «Презентацію професії», на якій розповіли про особливості професій: верстатник деревообробних верстатів та кухар. Ці спеціальності можна опанувати у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. 20 червня у Вижницькому районному центрі зайнятості та Новоселицькій районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості презентували навчальні заклади державної служби зайнятості, а у Заставнівському районному центрі зайнятості відбулася «Презентація роботодавця». 22 червня у Сторожинецькій районній філії відбулася «Презентація навчального закладу» .

 

Нагадаємо, в Україні функціонують 11 ЦПТО ДСЗ, які приймають слухачів з усіх регіонів. Це - Дніпропетровський ЦПТО, Донецький ЦПТО, Івано-Франківський ЦПТ, Луганський ЦПТО, Львівський ЦПТО, Одеський ЦПТО, Полтавський ЦПТО, Рівненський ЦПТО, Сумський ЦПТО, Харківський ЦПТО, Херсонський ЦПТО. Навчання безробітних за направленням центрів зайнятості проводиться за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. У період професійного навчання служба зайнятості, відповідно до чинного законодавства, надає безробітним матеріальну допомогу, компенсує витрати на проїзд, забезпечує, у разі потреби, проживання у гуртожитку або готелі.

      301


avatar