05.06.2018, 10:17

Український суд - найгуманніший у світі

Український суд - найгуманніший у світі
Український суд - найгуманніший у світі

У Чернівцях підозрюваний у підкупі голосів виборців депутат міськради Ростислав Білик виграв суд першої інстанції щодо поновлення на посаді доцента економічного факультету ЧНУ.

Про це йдеться у рішенні Першотравневого районного суду Чернівців від 30 травня 2018 року.

Зокрема, судова ухвала визначає рішення конкурсної комісії від 31 січня 2018 року про недопуск Білика до участі на заміщення вакантної посади доцента кафедри економічної теорії менеджменту і адміністрування економічного факультету ЧНУ як таку, що є незаконною. Також суд скасував вказане рішення комісії університету.

Крім того суд визнав незаконним і скасував наказ ректора ЧНУ №220-к від 15 лютого 2018 року "Про звільнення працівників", а саме Ростислава Білика.

Водночас Першотравневий районний суд поновив депутата з 30 травня на роботі на посаді доцента кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування економічного факультету ЧНУ на умовах строкового договору.

Суд зобов’язав стягнути з університету на користь Білика зарплату за час вимушеного прогулу за період з 15 лютого по 30 травня у сумі 35,8 тис грн.

У жовтні 2016 року Вчена рада ЧНУ категорично засудила дії Ростислава Білика, котрого підозрюють у підкупі виборців у студмістечку. Пізніше його було виключено з роботи в університеті.

Людина, яка за останні два роки, заплямувала своє ім'я  усіма видами лайна буде далі викладати у ЧНУ. З такою репутацією навіть у початкових класах викладати не можна. Тут йде мова не про вину Білика, а про його портрет та перше враження. Який студент буде слухати та поважати людину, яка була замішана в історії з підкупом виборців?! 

Найголовніше це жахлива робота правоохоронних органів та легковажний  і продажний суд. Від себе скажу, що незважаючи на будь-які рішення суду, я особисто у 2015 році у студмістечку спостерігав, як студенти за 300 гривень продавали свої голоси і ім'я Білика там фігурувало дуже чітко, адже він давав по 10 тисяч гривень посередникам, які займались вербуванням. Ростислав Білик — ви злочинець! До зустрічі на наступних виборах!      324


Новини по темі:avatar