04.08.2018, 16:42

Звільнений кримчанин Костенко прибув до посольства України в Москві

Звільнений кримчанин Костенко прибув до посольства України в Москві
Звільнений кримчанин Костенко прибув до посольства України в Москві

Кримчанин Олександр Костенко, незаконно засуджений у РФ, разом із українськими консулами прибув до посольства України в Москві. Про це повідомила  представниця України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи, перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко у Facebook.

Зазначається, що українці прибули до посольства близько п'ятої ранку і після короткого відпочинку збираються повертатися до Києва.

"Планується, що повернуться в Україну в понеділок-вівторок і що обійдеться без сюрпризів на кордоні", – говориться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що незаконно засуджений у РФ активіст Євромайдану Костенко вийшов на волю. 

Нагадаємо, Костенка було викрадено російськими силовиками біля дверей власного під'їзду в Сімферополі 5 лютого 2015 року.

Після цього його незаконно засудили до чотирьох років і двох місяців позбавлення волі за надуманим обвинуваченням у тому, що в лютому 2014 року він нібито кинув на Майдані у Києві камінь у працівника Беркута.

Пізніше апеляція врахувала наявність у Костенка малолітньої дитини, скоротивши термін до трьох років й 11 місяців, а після касації термін було скорочено ще на п'ять місяців.Джерело: https://nv.ua/ukr/world/countries/zvilnenij-krimchanin-kostenko-pribuv-do-posolstva-ukrajini-v-moskvi-2486611.html
     329


Новини по темі:avatar