17.04.2019, 22:52

Зураб Аласанія: «19 квітня із 20.00 до 21.00 на Суспільному мають бути дебати. Крапка»

Зураб Аласанія: «19 квітня із 20.00 до 21.00 на Суспільному мають бути дебати. Крапка»
Зураб Аласанія: «19 квітня із 20.00 до 21.00 на Суспільному мають бути дебати. Крапка»

Голова Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія сказав, що трансляція дебатів кандидатів у президенти України з НСК «Олімпійський» може бути на Суспільному тільки в тому разі, якщо фонди кандидатів оплатять її як агітацію. Про це повідомляє видання Гордон 

«Трансляція дебатів із НСК «Олімпійський» може бути на Суспільному тільки в тому разі, якщо фонди кандидатів оплатять її як агітацію. Те саме стосується і всіх інших телеканалів. В іншому разі у нас можуть бути хіба що включення. Ті канали, які будуть транслювати ці дебати без оплати з фондів кандидатів, порушать законодавство. У нас наразі нічого щодо 19 квітня невідомо. Поки що у мене є закон, який каже: 19 квітня з 20.00 до 21.00 на Суспільному мають бути дебати. Крапка. Якщо ЦВК нічого не змінить, цей час так і залишиться відведеним під дебати», – повідомив Аласанія. 

Він додав, що ЦВК має розглянути пропозицію штабу Порошенка перенести дебати на Суспільному на годину пізніше. 

«Зараз обидва кандидати займаються облаштуванням сцен на стадіоні. Початок дебатів у них там заплановано на 19.00. Мене бентежить питання логістики. Адже згідно із законом, о 19.30 вони вже повинні бути на Суспільному. Сьогодні один зі штабів, імовірно, Порошенка подав у ЦВК заявку, щоб дебати на Суспільному змістити на годину вперед. Тобто почати не о 20.00, а о 21.00. Якщо цю пропозицію схвалять – ми готові, не проблема. За задумом штабу, у такому разі вони встигнуть і там, і тут. Зараз м'яч на полі ЦВК. Хоча інформація змінюється щопівгодини. З огляду на все, спілкування між штабами кандидатів украй ускладнене» – зазначив Зураб Аласанія. 

      61


avatar