25.02.2022, 14:40

Зеленський закликав європейців з військовим досвідом прийти на допомогу

Зеленський закликав європейців з військовим досвідом прийти на допомогу
Зеленський закликав європейців з військовим досвідом прийти на допомогу

Президент України Володимир Зеленський У своєму черговому зверненні до нації звернувся також і до європейців, та закликав їх прибути на допомогу Україні, аби захищати Європу разом з нами. 

«Коли бомби падають у Києві - це відбувається у Європі. Не тільки в Україні. Коли ракети вбивають наших людей - це загибель всіх європейців. Вимагайте більше захисту для Європи. Більше захисту для України, як частини демократичного світу.

Поки державні інституції в Європі не поспішають з реально дуже важливими рішеннями — кожен європеєць у своїй столиці може вже прийти у наше посольство і запропонувати свою допомогу», - заявив Президент України. 

«Вимагайте також від своїх урядів, щоб Україна отримала більше. Більше фінансової, більше військової допомоги. Бо ця допомога — це допомога вам. Допомога Європі. Ви самі собі допомагаєте. Якщо ви в Європі маєте бойовий досвід, і не хочете дивитись на нерішучість політиків - Ви можете вже прибути до нашої держави і разом з нами захищати Європу, де це зараз дуже потрібно», - сказав Володимир Зеленський. 

Ред: 

Нагадуємо вам, українці: наша армія спілкується виключно українською мовою (навіть якщо погано). Наших солдатів та військову техніку не потрібно фотографувати та розміщувати фото в мережах Інтернету, бо це допомагає ворогам знайти наших захисників. На нашу націю здійснюється не тільки військова атака Росії, але і кібератака. Не відкривайте файли невизначеного характеру, які можуть надійти вам на почту або на меседжери. Це здійснюється для того, аби зібрати про нас інформацію. 

Ми переможемо. Слава Україні. Слава Героям! Вогняне пекло ворогам!!!     1310


avatar