19.07.2019, 16:30

Зеленський різко штовхнув Полторака: з’явилось відео інциденту

Зеленський різко штовхнув Полторака: з’явилось відео інциденту
Зеленський різко штовхнув Полторака: з’явилось відео інциденту

В мережі YouTube розмістили відео, де видно, як президент України Володимир Зеленський грубо штовхає міністра оборони України Степана Полторака. 

Інцидент стався під час того, як Володимир Зеленський разом з міністром оборони Степаном Полтораком і Головнокомандувачем ЗСУ Русланом Хомчаком відвідали презентацію нових модулів, які призначені для розміщення бійців ЗСУ на передовій, повідомляє РБК-Україна.

Після неприємного інциденту, Володимир Зеленський заслухав доповідь Степана Полторака і Руслана Хомчака і вів себе з міністром оборони по-панібратськи, сміявся і навіть поплескав його по плечу, а сам Полторак зазначив, що подібного не було, та вважає, що Зеленський вів себе коректно.

Журналіст Юрій Бутусов на своїй сторінці Facebook написав, що поспілкувався з міністром оборони, і той повідомив, цитуємо: «що ніякого інциденту не сталося. З його слів справа була так. Після привітання міністра і начальника Генштабу Р. Хомчака, президент підійшов до заступників голови ОП Р. Рябошапці і К. Тимошенко . Мабуть, президент хотів щось їм сказати наодинці з іншої теми. Тому він повернувся в бік міністра і сказав «Секундочку!» Сказано це було, за словами міністра, коректно, без чогось загрозливого. Після кількох слів, зустріч пішла по планом».     1451


avatar