03.04.2019, 19:26

Зеленський Порошенку: «Даю Вам 24 години. Думай...те» (ВІДЕО)

Зеленський Порошенку: «Даю Вам 24 години. Думай...те» (ВІДЕО)
Зеленський Порошенку: «Даю Вам 24 години. Думай...те» (ВІДЕО)

Кандидат у президенти шоумен Володимир Зеленський записав відеозвернення, у якому повідомив, що готовий дебатувати із діючим президентом Петром Порошенком.

Звернення опублікувано в офіційній групі "Команда Зеленського" у Facebook.

"Звертаюся до Петра Порошенка. Ви кличете мене на дебати. Мріяли, що я втечу, відморожусь, заховаюсь. Ні. Я це не ви у 2014 році, - сказав він, озвучивши при цьому низку умов.

"Чекаю на вас тут, на НСК "Олімпійський". Дебати відбудуться перед народом України. Усі канали мають право транслювати дебати наживо, усі журналісти мають право бути присутніми. Кандидати повинні обов’язково пройти експертизу і довести народу, що серед них немає ні алкоголіків, ні наркоманів. Країні потрібен здоровий президент", - сказав Зеленський.

«В знак поваги, як мінімум, до третини громадян України Ви повинні публічно сказати, що дебати відбудуться не щ маріонеткою Кремля чи Коломойського, не з «ватніком», не з малоросом, не з бидлом, не з клоуном, а з кандидатом в президенти України Володимиром Зеленським. Даю Вам 24 години. Думай...те» - заявив Володимир Зеленський     103


avatar