01.09.2021, 06:30

Зеленський: «У нас немає часу на стратегію»

Зеленський: «У нас немає часу на стратегію»
Зеленський: «У нас немає часу на стратегію»

Президент України Володимир Зеленський, презентував для аналітичних центрів Америки програму трансформації України в музеї-садибі Джорджа Вашингтона неподалік столиці США. Глава держави зазначив, що нинішня підтримка НАТО України досить важлива, але тільки на психологічному рівні. Про це повідомляє «Укрінформ».

«Ми вдячні за підтримку України в басейнах Чорного та Азовського морів, - сказав президент, - зокрема за проведення військових навчань. Люди бачать підтримку з боку НАТО і те, що ми не наодинці (у боротьбі з російською агресією). Така присутність важлива на психологічному рівні, але чи достатньо цього? Ні!» - зазначив Володимир Зеленський. 

Він додав, що країни заходу розглядають вступ України в НАТО, як стратегію, але наша держава не має не це часу. 

«Немає часу на стратегію, триває тимчасова окупація Криму, де зосереджено 80 тисяч військових Російської Федерації та десятки тисяч зосереджено вздовж українського кордону. Наша стратегія - це тактика», - заявив Глава держави. 

Президент зауважив, що Україні необхідно будувати власний сучасний флот, та додав, що для першої черги побудування необхідно 15 мільйонів доларів, тому підкреслив необхідність держави отримати доступ до дешевих кредитів. 

«Ми не просимо подарунків - нам потрібні можливості, доступ до дешевих кредитів», - наголосив Президент.     337


avatar