17.01.2020, 21:34

Зеленський Гончаруку: «Я вирішив надати вам шанс»

Зеленський Гончаруку: «Я вирішив надати вам шанс»
Зеленський Гончаруку: «Я вирішив надати вам шанс»

Володимир Зеленський провів зустріч з Прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком.  Про це повідомляє Офіс Президента України. 

«Я вирішив надати Вам шанс і шанс вашому уряду, якщо ви вирішите деякі речі, які сьогодні дуже важливі, речі, які турбують наше суспільство», - повідомив Володимир Зеленський Олексію Гончаруку. 

Мова йшла про оптимізацію роботи Кабміну, питання нарахування справедливих зарплат міністрам і топ-менеджерам держкомпаній, звільнення очільників міністерств, які не досягли реальних результатів, а також налагодження діалогу з парламентом.

Прем’єр-міністр України пообіцяв всі завдання обов’язково виконати, та повідомив, що у його уряду є обов’язок представити Парламенту проміжний звіт 14 лютого 2020 року, і назвав це прекрасною можливістю «глибше поговорити з Парламентом про стратегічні речі, про те, що ми плануємо».

«Я думаю, що ми все це повинні зробити (ред. - надати Парламенту проміжний звіт про роботу Уряду) до наступної сесії, до 4-го лютого», - зазначив Президент України.     751


avatar