25.04.2019, 12:23

Зеленський для мене, як племінник троюрідний, - Володимир Жириновський

Зеленський для мене, як племінник троюрідний, - Володимир Жириновський
Зеленський для мене, як племінник троюрідний, - Володимир Жириновський

У російській пропагандистській передачі «60 минут» Володимир Жириновський, керівник фракції ЛДПР в Державній Думі РФ, відстоював Зеленського, зазначивши, що той для нього, як троюрідний племінник.

У програмі не вщухають розмови про новообраного президента України Володимира Зеленського. Ведучі зазначили, що зрозуміли курс нового глави держави, та додали, що він вже занадто багато наговорив на Росію. Проте Володимир Вольфович заступився за Володимира Олександровича, зазначивши, що в того просто немає досвіду. 

«Відверто - він боїться Путіна (Ред. Зеленський), тому що Путін вже багато-багато років. Це важко йому. Що я можу порадити Володимиру Олександровичу: приїхати в Москву 1 вересня, навчальний рік, я його відправлю в Інститут Світових цивілізацій, Москва, Ленінський проспект, 1. Ми підовчимо його. Стажування потрібне. Ну, і в будь-якому випадку, якщо він захоче - його приймуть в Москві. З чого потрібно почати? Почати потрібно з прийняття нашого посла. Якщо країна не приймає російського посла - це означає, що вона готується до війни з Росією. Ми ж готові прийняти будь-якого українського посла, а вони відмовились», - розповідає Жириновський. 

Також він закликав увімкнути воду Криму, адже, за його словами, водопровід не Український, а радянський. До того ж, Жериновський звинуватив Порошенко у фашизмі, та запитав, чому той не здійснював виплати пенсій жителям Донецька і Луганська. 

Наступний етап відновлення відносин, на думку політика, має бути відновлення шляхових сполучень між Україною та Росією. 

«Хоч щось зробив би Зеленський! Хоча б натякнув на авіасполучення. Міг би відпустити Вишинського! А він що каже? Амністії не буде. Йому кажуть «Путін ворог», а він «Так, звичайно». Він наговорив вже на цей указ. Все, терпіти неможливо», - обурюються російська пропагандистка, ведуча передачі «60 минут» Ольга Скабєєва.

«Ну без досвіду він, без досвіду! Він для мене, як... не знаю, племінник троюрідний. Мені б вчити його, вчити та вчити», - захистився за Зеленського Жириновський. 

Він додав, що Зеленський поки що нічого не може зробити та не говорить про позитивні відносини з Росією, бо боїться націоналістів, які можуть зірвати інавгурацію Президента. 

Відео:     147


avatar