22.07.2018, 19:38

Засудженим у Греції до 180 років в’язниці українцям можуть зменшити термін — МЗС

Засудженим у Греції до 180 років в’язниці українцям можуть зменшити термін — МЗС
Засудженим у Греції до 180 років в’язниці українцям можуть зменшити термін — МЗС

Двом українцям, яких у Греції ув’язнили на 180 років за перевезення нелегальних мігрантів, можуть зменшити термін перебування під вартою.

Про це в коментарі «Українській правді» повідомив  керівник департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Василь Кирилич.

За його словами, за таке правопорушення найбільший термін — це 25 років. На його думку, можна сподіватися на перекваліфікацію статті, за якою засудили українців, та зменшення їм терміну ув’язнення.

«Цифри, що є вищими, ніж 25, — морально-пропагандистські або превентивні. Є підстави сподіватися, що 6 років за кожного (за кожного перевезеного мігранта – ред.) буде зменшено до 5, а це означатиме перекваліфікацію статті на 1/5  або 1/3 терміну загального відбуття терміну покарання. І звільнення, можливо, через нетривалий проміжок часу», — сказав Кирилич.

21 липня «Слідство.Інфо» повідомило, що в Греції двох українців — Сергія Шваюка та Петра Литвинчука — ув'язнили на 180 років за звинуваченням у незаконному перевезенні мігрантів. Грецький адвокат українців Захаріяс Кессес пояснив, що такі великі терміни ув’язнення зумовлені особливостями грецького законодавства.

«Слідство.Інфо» повідомляє, що на таку роботу в Туреччині українців вербують, найчастіше, в морських регіонах України. Спочатку громадянам пропонують законну роботу та хороший заробіток на туристичних яхтах — близько 2-3 тисяч доларів. Жоден з ув’язнених закордоном українців, з родичами яких зв’язалися журналісти, не знали про перевезення нелегалів.Джерело: https://hromadske.ua/posts/zasudzhenym-u-hretsii-do-180-rokiv-viaznytsi-ukraintsiam-mozhut-zmenshyty-termin-mzs
     282


Новини по темі:avatar