04.06.2018, 16:27

Закон про нацбезпеку Рада зможе розглянути ще у червні

Закон про нацбезпеку Рада зможе розглянути ще у червні
Закон про нацбезпеку Рада зможе розглянути ще у червні

Президент України готовий підписати закон про Антикорупційний суд, який завершує створення інструментарію для боротьби з корупцією в Україні, а також наполягає на розгляді закону про національну безпеку.

Про це сьогодні під час засідання Погоджувальної ради повідомила представник Президента України у ВРУ Ірина Луценко.

Ірина Луценко наголосила, що Президент готовий підписати законопроект про Вищий антикорупційний суд, «адже він потрібен не лише МВФ, а насамперед для України як закон, який завершує створення інструментарію для боротьби з корупцією в Україні».

«Тому Президент, крім цього закону, наполягає на розгляді закону про національну безпеку, і завершити розгляд питання щодо закону про дипломатичну службу України», – зазначила Ірина Луценко.

Представник Президента України у ВРУ зауважила, що Президент просить прискорити розгляд у комітеті законопроектів №№ 8152, 8331, 6027, які спрямовані на вдосконалення валютного регулювання, забезпечення розвитку державних банків, покращення інвестиційного клімату. Окрім того, Ірина Луценко наголосила на необхідності розгляду законопроекту № 8338 щодо відновлення діяльності «Чорноморнафтогазу», а також включенні до порядку денного законопроекту № 8263 про публічні закупівлі та завершенні розгляду «дитячих» законопроектів.

Голова ВРУ Андрій Парубій запевнив, що після прийняття закону про Вищий антикорупційний суд є блок включення у порядок денний сесії.

«На жаль, у попередні рази ми не змогли продуктивно пройти цей блок, це близько 15-20 питань», – зазначив голова ВРУ та додав, що цей блок слід поставити тоді, коли у залі буде відповідна «концентрація».

Андрій Парубій висловив упевненість, що профільний комітет завершить дискусію щодо президентського законопроекту про національну безпеку й оборону цього тижня, і вже наступного пленарного червневого тижня Рада зможе його розглянути.     389


Новини по темі:avatar