22.03.2018, 15:55

ВРУ визнала перевибори в Криму нелегітимними

ВРУ визнала  перевибори в  Криму нелегітимними
ВРУ визнала перевибори в Криму нелегітимними


Верховна Рада України Рада визнала вибори російського президента у тимчасово окупованому Криму нелегітимними.

 

Раніше, 19 березня, проект постанови № 8153 про заяву Верховної Ради з приводу невизнання Україною легітимності виборів президента Російської Федерації, їхніх результатів, правових наслідків та актів нелегітимно обраної на цю посаду особи зареєструвала фракція «Народного фронту». Законопроектом пропонувалося визнати вибори російського президента нелегітимними не лише в окупованому Криму, а й у всій Росії.

Парламентський комітет у закордонних справах підготував альтернативний проект постанови, яким запропоновано не визнавати вибори президента РФ лише на території окупованого українського півострова. Позиція Комітету, як пояснила раніше нардеп Ірина Луценко, грунтується на тому, що якщо Україна визнає вибори президента нелегітимними у РФ, то не зможе домовлятися з Путіним щодо тих позицій, які будуть вигідні для України.

Голова фракції «Народного фронту» Максим Бурбак наголосив, що незаконні вибори в окупованому Криму роблять вибори президента РФ нелегітимними по всій території Росії.

Під час виступів депутатів обурило, чому досі Президент та МЗС не висловили своєї позиції щодо виборів президента РФ. Нардеп Крулько заявив, що нині ВРУ мала би підтримувати відповідну заяву МЗС, а не власну.

Нардеп від БПП Ірина Луценко заявила, що ще 19 березня Президент України заявив про те, що на території Криму може обиратися лише український Президент.

Нагадаємо, 18 березня у РФ, і зокрема у тимчасово окупованому Криму, відбулися вибори президента Росії. Цього дня в Україні біля дипломатичних установ РФ відбулися акції, які мали на меті недопущення виборів російського президента. Читайте більше тут: https://zik.ua/news/2018/03/22/rada_vyznala_putinski_perevybory_v_okupovanomu_krymu_nelegitymnymy_1290449     327


Новини по темі:avatar