02.05.2019, 13:50

Володимир Зеленський: «З «общего» у нас з Росією тільки державний кордон»

Володимир Зеленський: «З «общего» у нас з Росією тільки державний кордон»
Володимир Зеленський: «З «общего» у нас з Росією тільки державний кордон»

Новообраний президент України Володимир Зеленський жорстоко висловився з приводу того, що є спільного між Україною та Росією. Політик заявив, що єдиним спільним може назвати тільки кордон. Про це він написав на своїй офіційній сторінці в Facebook

«Після будь-якого «до побачення» неодмінно настає «добрий день».Довго думав стосовно «много общего» між Україною та Росією. Реальність така, що сьогодні, після анексії Криму та агресії на Донбасі, з «общего» у нас залишилося тільки одне – це державний кордон. 2295 кілометрів і 400 метрів «общего». І контроль за кожним міліметром з українського боку Росія повинна повернути. Тільки тоді ми зможемо продовжити пошуки «общего».А заборона експорту нафтопродуктів, відкриття пунктів видачі паспортів мешканцям окупованих територій, утримання українців у полоні ні на йоту не наближає врегулювання відносин між нашими країнами. І «братськими» такі відносини точно називати не можна», - заявив Володимир Зеленський. 

Крім того, Володимир Олександрович прокоментував заяви російських каналів стосовно його шоу та того, як його обговорюють в Росії.

«Тепер від «общего» до «частного». Стосовно шоу, яке анонсував російський федеральний канал. Хочу нагадати, що саме участь у телешоу зробила мене популярним в Україні і врешті-решт допомогла стати обраним Президентом України. Ефір цього шоу, знятого багато років тому, на мій погляд, має дивний вигляд – у мене немає амбіцій зробити політичну кар’єру в Росії. Від «частного» до «публичного». Тішить, що російські політики освоїли новий для себе жанр – спілкування зі мною в публічному просторі. Адже Інтернет, як відомо, все пам’ятає, і цю дискусію фіксуватимуть мільйони людей в усьому світі. Тож запрошую у світ відкритості та публічності», - написав Зеленський. 

      308


avatar