18.04.2019, 09:11

Володимир Зеленський: «Такого, як я, ви не бачили»

Володимир Зеленський: «Такого, як я, ви не бачили»
Володимир Зеленський: «Такого, як я, ви не бачили»

Кандидат в президенти України Володимир Зеленський дав інтерв’ю виданню РБК-Україна, в якому розповів про те, як він відноситься до мовних квот, до Володимира Путіна та як надіється повернути окуповані території. Також політик розповів про те, що хотів би легалізувати проституцію та азартні ігри.

Що стосується закону про квоти - Володимир Олександрович зізнається, що вони залишаться, проте їх потрібно врегулювати.

«Дивіться, я дуже добре розумію цей закон.  Тому у мене є питання до закону, про який ми говорили.  Квоти залишаться.  Питання - які вони повинні бути?  Навіть не так.  Там питання в регулюванні цих квот.  Якщо ви добре в цьому розумієте, там є хитрість, доповнення з цими квотами.  Взагалі: більший відсоток української мови, а далі - різні мови, бо там треба давати можливість кожній мові.  Тому що у нас реально велика кількість людей говорить по-російськи.  Не можна у них забрати російськомовне телебачення.  У нас є люди, які говорять і на інших мовах.  Розумієте, тут велике питання з цими квотами.  ніхто скасовувати квоти не буде, але є регулювання ...», - пояснює Зеленський. 

Також він додав, що українське телебачення можна укріпити і за допомогою податків, зробивши їх на українське кіно нижчими, ніж на будь-яке інше. 

«Якби ви прийшли до них і сказали: дивіться, хлопці, ось перед вами два фільми.  Фільм, який зроблений українською мовою - податок 10%.  Фільм, який робиться російською мовою - залишаємо податок який був.

Ви вважаєте, що потрібні були б квоти?  Я вам відповім дуже швидко.  Через рік я як бізнесмен і всі великі телевізійні бізнесмени без закону про квоти, без цих палиць, перейшли б в основному на українську мову і все», - зазначив шоумен.

Що стосується Донбасу і ситуації з Росією - Зеленський повідомив, що закону про амністію бойовиків так званих ДНР і ЛНР підписувати не буде, і особливий статус Донецьку не потрібен. Володимир Олександрович надіється, що повернути території до складу України допоможе інформаційна війна та факт, що Україна їх чекає і готова простягнути руку допомоги. 

Здивував Володимир Зеленський і заявою про те, що не бачить нічого поганого в легалізації проституції та азартних ігор. 

«Секс за гроші?  Чесно кажучи, хлопці, я думаю, що у нас є можливість, і я зараз відповім на всі попередні питання: зробити Лас-Вегас.  Суспільство було б не проти, і податки платили б.  Дати можливість певному місту, якийсь території і там все це відкрити» - зазначив Зеленський. 

Повне інтерв’ю тут:      159


avatar