18.04.2019, 16:09

Володимир Зеленський не має найменшого уявлення про те, як пишуть закони, - Вікторія Сюмар

Володимир Зеленський не має найменшого уявлення про те, як пишуть закони, - Вікторія Сюмар
Володимир Зеленський не має найменшого уявлення про те, як пишуть закони, - Вікторія Сюмар

Вікторія Сюмар, голова комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформаційної політики прокоментувала інтерв’ю Володимира Зеленського, де кандидат в президенти України розповідає про свій намір врегулювати закон про мовні квоти.

Сюмар заявила, що шоумен не має найменшого уявлення про те, як пишуть закони. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook

«До відома відомого «руководителя телевизионного бизнеса», який уявлення ЗЕленого не має як пишуться і ухвалюються закони - закон про квоти був розроблений і погоджений з усіма! великими українськими телегрупами - 1+1, Старлайти, ТРК Україна... Думаю що Ткаченка і Богуцького важко назвати не «спеціалістами»). Але найбільш маразматичні правки, аби нівелювати закон) подавав саме Квартал 95, бо це  ледь не єдина студія, що не може виробляти контент українською. Мови не знає. І правки писали люди, явно далекі від законодавчої техніки). 

Ми їх відхилили І закон дав свій позитивний ефект - 92% укр мови в ефірі. Плюс капіталізація галузі. Проти були лише відверто проросійські. 

Щодо квот на радіо - вереску було ще більше. Але мені подобається, що Потап і Врємя і Стєкло легко заспівали українською. Не кажучи вже про ренесанс молодих виконавців і як швидко укр музика стала європейською.

Так, закриття рос соцмереж хтось обходить, але раджу «майбутньому гаранту» вивчити, скільки антиукраїнських груп там створювалося ФСБ для відповідної пропаганди» - заявила Сюмар.

«І останнє. Так багато слів про бізнес. Зауважте, свій бізнес. Бути профі в кіновиробництві - це добре. Але нинішньому президентові ми дорікали саме за те, що він не перестав бути бізнесменом. 

Бо Президент - це гарант Конституції, з українською державною і курсом на НАТО. А не телеменеджер, який думає як знизити податки для свого бізнесу). Бо тоді різниці - нуль. Думайте про державу, Володимире Олександровичу. Це до біса важка ноша і величезна відповідальність. Як людина, що була в РНБО на початку війни і потім займалась захистом інформпростору, я про це щось знаю... 

А в частині зниження податків для кіно я вас підтримую. Правда, це зовсім інший комітет. Але, сподіваюся, ці нюанси ви опануєте, попри свою далекість, «мягко говоря» від політики і державного управління).

PS. І про «Інноваційні ідеї» про зниження податків для кіно. Як слушно нагадала Олена Кондратюк, найбільшим противником цього кроку був... Олександр Данилюк, той самий, з команди Зе. «Нове обличчя», що працювало міністром фінансів в уряді Гройсмана», - підсумувала пані Вікторія.

      118


avatar