12.02.2022, 19:51

Володимир Зеленський: «найважливіше - щоб ми були готові до усього»

Володимир Зеленський: «найважливіше - щоб ми були готові до усього»
Володимир Зеленський: «найважливіше - щоб ми були готові до усього»

Президент України Володимир Зеленський прибув на тактико-спеціальні навчання, які проходять в Херсонській області, та поспілкувався зі ЗМІ. 

Він зазначив, що навчання не випадкові, і проходять саме в прикордонних областях України через велику ймовірність агресії РФ шляхом дестабілізації ситуації в середині країни.

«Саме так повинна була працювати наша держава в 2014 році, бо ми розуміємо, що будь-який наступ, будь-яка окупація починається з дестабілізації всередині держави», - підкреслив президент України. 

Він додав, що саме проведення таких робіт не вистачало тоді, та вчергове запевнив, що все під контролем військових сил України та правоохоронців, які на даний момент готові до будь-якого розвитку подій. 

«Ну по перше ми з вами розуміємо, що «сюрпризи» можуть бути в будь-який момент, ми повинні розраховувати на свої сили. Ми розуміємо, що такі речі можуть бути без попереджень, тому найголовніше - щоб ми були до усього готові. Готові до будь-яких кроків, з будь-якої сторони» - зазначив Президент. 

Також Зеленський підкреслив, що українські фахівці, міністерства, військові зараз на дуже серйозному рівні підготовки. 

«Ми повинні, як держава, розраховувати на себе перш за все. Розраховувати на своїх військових, громадян. І повинні бути готовими в будь-який день», - додав Зеленський. 

В черговий раз президент зауважив, що в інформаційному просторі забагато інформації про повномасштабний наступ Росії, та додав, що в Україні і без цього прекрасно розуміють всі ризики.      317


Новини по темі:avatar