23.01.2020, 00:25

Володимир Зеленський ізраїльському ЗМІ: «В Україні немає антисемітизму»

Володимир Зеленський ізраїльському ЗМІ: «В Україні немає антисемітизму»
Володимир Зеленський ізраїльському ЗМІ: «В Україні немає антисемітизму»

Президент України Володимир Зеленський дав інтерв’ю ізраїльському 9 канал, в якому повідомив про те, що на території Східної Європи Україна - країна, в якій найменший відсоток антисемітизму, а також розповів про збитий Іраном літак МАУ, відносини з Росією та особисто з Володимиром Путіним. 

Зеленський нагадав, що в ньому є єврейська кров, проте, не зважаючи на це, за нього віддали свої голоси майже 74% виборців, що говорить про відсутність антисемітизму в Україні. 

«Є офіційна статистика 2018 року.  Наприклад, одна з останніх, американська статистика, The Pew Research Center - є такий центр дослідження антисемітизму в світі.  І відповідно до цієї статистики, на території Східної Європи найнижчий рівень, найнижчий відсоток антисемітизму - в Україні, 5% всього.(...) Ви знаєте, що у мені є єврейська кров?  Прекрасно знаєте.  За мене проголосувало сімдесят чотири відсотки, які ще потрібні докази?» - відповів президент України на запитання журналіста Дмитра Дуброва стосовно росту антисемітизму в Україні. 

Розповів Володимир Зеленський про відносини України з Росією на даний момент, а також ще раз нагадав, що не бачить вирішення конфлікту без повернення територіальної цілісності: 

Частину інтерв’ю дивіться тут;     369


avatar