30.01.2022, 13:36

Відомі люди в Росії почали збір підписів проти війни з Україною

Відомі люди в Росії почали збір підписів проти війни з Україною
Відомі люди в Росії почали збір підписів проти війни з Україною

У Російській Федерації вчені, письменники, журналісти, правозахисники та інші відомі люди розпочали збір підписів проти війни з Україною. Про це повідомляє «Укрінформ», посилаючись на «Заяву прихильників миру проти Партії Війни у російському керівництві»

«Наша позиція гранично проста: Росії не потрібна війна з Україною та Заходом. Нам ніхто не загрожує, ніхто не нападає. Політика, заснована на просуванні ідеї такої війни - аморальна, безвідповідальна та злочинна, і не може вестись від імені народів Росії. Така війна не може мати ні легітимних, ні моральних цілей. Дипломатія країни не може займати жодної іншої позиції, крім категоричного неприйняття такої війни», - йдеться у заяві. 

Також у заяві зазначається, що «божевільні дії політичного керівництва країни, які штовхають нас до цієї межі, неминуче ведуть до формування у Росії масового антивоєнного руху». 

«Ми зробимо все можливе, щоб запобігти, а якщо це буде потрібно, то й зупинити війну», - йдеться наприкінці заяви.

Її, зокрема, підписали актриса Лія Ахеджакова, режисери Гаррі Бардін, Володимир Мірзоєв, письменник Віктор Шендерович, поет Вероніка Доліна, музикант Андрій Макаревич, історики Андрій Зубов, Борис Соколов, правозахисники Лев Пономарьов, Зоя Свєтова, Світлана Ганнушкіна, політики Григорій Явлинський, Лев Шлосберг та інші. Ознайомитись з нинішнім станом списку можна тут.     272


avatar