09.10.2018, 14:41

Вибухи під Ічнею: з небезпечної зони евакуювали 12,5 тисяч осіб

Вибухи під Ічнею: з небезпечної зони евакуювали 12,5 тисяч осіб
Вибухи під Ічнею: з небезпечної зони евакуювали 12,5 тисяч осіб

 У Чернігівській області в зв'язку з вибухами боєприпасів на арсеналі під Ічнею з небезпечної зони евакуювали вже 12,5 тисяч місцевих жителів. Про це повідомила на своїй сторінці в Facebook, співробітник прес-служби Нацполіції Ольга Атаманова.

Наразі визначено 14 сіл, які підлягають евакуації, загальна кількість їх жителів становить від 17 до 20 тисяч осіб. Крім того, на в'їздах і виїздах в 50-кілометровій зоні надзвичайної ситуації працюють групи реагування патрульної поліції, а рух транспорту обмежено. До евакуації залучені сили Національної поліції, Національної гвардії України, ДСНС та інші служби.

"Головна мета поліції – забезпечення і охорона громадського порядку саме в місцях, де йде евакуація місцевого населення. Також ми не повинні допустити фактів мародерства та інших правопорушень стосовно наших громадян, які постраждали від цієї ситуації", – заявив під час координаційної наради з надзвичайної події заступник голови Національної поліції В'ячеслав Аброськін.

Як відомо, сьогодні вночі, о 03:30, надійшла інформація від начальника 6-го арсеналу, що в районі населеного пункту Ічня Чернігівської області стався вибух на військових складах. Президент Петро Порошенко викликав силовиків для доповіді у зв'язку з ситуацією, що склалася поблизу Ічні, а прем'єр-міністр Володимир Гройсман провів засідання оперативного штабу в Чернігівській області та дав доручення місцевій владі і силовикам. У свою чергу, СБУ відпрацьовує версію диверсії на арсеналі.

Для ліквідації НП задіяні десятки одиниць техніки, сотні рятувальників, поліцейських і нацгвардійців. Також стало відомо, що через погане самопочуття до лікарні звернулися 63 людини через задимлення місцевості. Читайте всі подробиці вибухів під Ічнею.Джерело: https://ukr.segodnya.ua/
     281


avatar