22.05.2019, 12:54

Ведуча Яніна Соколова зізналась, що поборола рак

Ведуча Яніна Соколова зізналась, що поборола рак
Ведуча Яніна Соколова зізналась, що поборола рак

Ведуча Яніна Соколова протягом останніх семи місяців боролась з раком. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook. 

«Ні, це не монтаж. Саме так я виглядаю зараз. Сім місяців тому я дізналася, що у мене РАК. За 7 місяців я його ПОБОРОЛА. Публічне і реальне життя часто дуже конрастне:) Поки суспільство обсмоктувало скандальний ефір з Приходько у листопаді, який ми записали заздалегідь, я лежала у реанімаціі, під»єднана до апаратів, нашпигана катетарами по всьому тілу і з дірками у животі», - розповідає Соколова. 

Яніна розповідає, що протягом семи місяців пережила 30 променевих терапій і 4 курси хіміотерапіі, і, як наслідок, втратила волосся, брови, вії, та частину органів. Проте величезна любов в її серці залишилась. 

«За цей же час я створила 30 ефірів Рандеву з Яніною Соколовою та КІНО з Яніною Соколовою, 20 випусків Вечер с Яниной Соколовой, здобула 2 срібні кнопки Youtube , провела 5 конференцій, випустила 2 телевізійні курси у нашій з Olesia Korzhenevska Screen School, видала книгу Шевченко на кожен день, зіграла у театрі і у кіно та спродюсувала фільм про армію WE ARE SOLDIERS, який от от вийде у прокат у Парижі» - йдеться в дописі відомої ведучої. 

Соколова також анонсувала мультимедійний проект, який створила для того, аби полегшити життя українцям, яким доводиться боротись з такою ж хворобою.

«Мені 35. І я хочу наступну частину свого публічного і непублічного життя присвятити темі, яка поглинула мене зсередини. Я хочу допомогти українцям, хворим на рак полегшити життя і бути…щасливими. Навіть у цей кепський період. Саме з цією метою  ми з командою  вирішили створити мультимедійний проект.

Тут можна підписатися на його сторінку

Я, Ніна

Ви не побачите там стомленої приреченості і жалю. 

Ми зробимо фільм, випустимо книгу і пісню, яка буде гімном любові. 

Так, саме любові. Бо порятунок від раку – це любов.

ПІДТРИМАТИ ПРОЕКТ МОЖНА ТУТ

http://yanina.life/film

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПРОЕКТ ВИ ЗНАЙДЕТЕ ОСЬ ТУТ

http://yanina.life 

Я дякую Національний Інститут Раку і моїм чудовим лікарям, які стали друзями: Alena Samokhvalova  і Андрій Безносенко, які подарували мені шанс на життя. В Україні чудові лікарі! Я не їздила до Ізраїля, бо довіряю їм. Дякую Вам мої чарівники…» - написала пані Яніна. 

Також вона подякувала всім тим, хто був поруч у складну хвилину.     88


avatar