24.10.2018, 19:27

Вчитель покарав учня за привітання «Слава Україні»

Вчитель покарав учня за привітання «Слава Україні»
Вчитель покарав учня за привітання «Слава Україні»

За привітання «Слава Україні» учень 8 класу отримав і тілесне, і моральне покарання: вчитель схопив хлопця за вухо, відвів до дошки та наказав стояти обличчям до стіни. Інцидент стався в м. Здолбунів, що на Рівненщині, повідомляє ТСН

Проте так стверджує школяр, а сам педагог повідомляє, що змусив учня стояти біля дошки не за привітання, а за те, що той галасував на перерві.

За словами вчителя, хлопець бігав по коридору та кричав «Слава Україні». Чи школяр вітався, чи галасував - педагог не зрозумів, тому вирішив наказати школяра. 

«Іван по коридору бігав, кричав "Слава Україні". Не знаю, чи він до мене звертався, чи ні... Він був на перерві, і у мене під ногами стояв, коли я заходив у клас. Я просто його взяв і поставив. Я не пам’ятаю, чи я за вухо брав, чи ні, я навіть не звернув уваги» - стверджує вчитель. 

Мати школяра поскаржилась директору навчального закладу, у школі і навіть в поліції почали перевірку. Жінка зазначила, що в їхній сім`ї часто так вітаються, і не розуміє, чому її син не має права говорити ці слова.     331


avatar