05.04.2019, 23:32

Вакарчук прокоментував протистояння Порошенка та Зеленського

Вакарчук прокоментував протистояння Порошенка та Зеленського
Вакарчук прокоментував протистояння Порошенка та Зеленського

Лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук записав відеозвернення, в якому розкритикував баталії між кандидатами в президенти України Петром Порошенком та Володимиром Зеленським. Музикант обурюється тим, що у всьому, що подають кандидати, не видно головного: змісту. 

Своє звернення Вакарчук назвав #ВимагаюЗмісту та зазначив, що для нього важливішим є те, якою кандидат бачить Україну через п`ять років, і саме це він хотів би почути.

«Про що ж всі говорять? Будуть дебати чи не будуть? Де вони відбуватимуться? Хто їх буде модерувати? Хто і які аналізи при цьому має здавати? Хіба це ті речі, які справді дозволять нам зробити усвідомлений вибір? І так відбувається проти всіє президентської кампанії. Зміст постійно підміняється формою. Йде постійне змагання кольорів і слоганів. Пафос проти гумору. Білборди проти Інстаграму. Молебень проти серіалу. Я, як виборець, хотів би знати відповіді на запитання, як той чи інший кандидат в президенти збирається впроваджувати в Україні верховенство права», - зазначає Вакарчук. 

«Дорогі виборці, не дайте підмінити зміст – формою. Вимагайте в кандидатів в президенти конкретні відповіді на запитання, якою вони бачать Україну через 5 років? І якими є конкретні шляхи реалізації цього бачення. Зміст важливіший, ніж форма», - наголосив діяч.     233


avatar