15.02.2019, 22:02

Вакарчук назвав умови, за яких проголосує за кандидата у президенти України

Вакарчук назвав умови, за яких проголосує за кандидата у президенти України
Вакарчук назвав умови, за яких проголосує за кандидата у президенти України

Музикант Святослав Вакарчук підкреслив, що не планує підтримувати жодного з кандидатів у президенти України, але "як свідомий громадянин, свій вибір обов'язково зробить". 

Український музикант, лідер групи "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук записав відеозвернення, у якому розповів, яких умов має дотримуватися кандидат у президенти, щоб він за нього проголосував.

Музикант підкреслив, що не планує підтримувати жодного з кандидатів.

"Але, як свідомий громадянин, я свій вибір обов'язково зроблю. Важливими є не образи кандидатів, а цінності, які стоять за ними. Не гасла на білбордах, а конкретні дії, не яскравість передвиборчих кампаній, а те, як він веде себе в реальному житті", – сказав Вакарчук.

За словами музиканта, щоб він проголосував за певного кандидата у президенти, має бути виконано три умови.

"Перше: кандидат повинен узяти участь у теледебатах з опонентами або у програмах подібного формату, які відбуватимуться у прямому ефірі без наявності суфлера. Умова друга: кандидат має назвати імена членів своєї команди. Це, у першу чергу, стосується призначень, що відповідають президентським повноваженням: міністра закордонних справ, міністра оборони, начальника Генштабу Збройних сил, генпрокурора, керівника Служби зовнішньої розвідки і керівника Служби безпеки. Умова третя: кандидат повинен продемонструвати на реальних фактах, як він чи вона виконували свої обіцянки в минулому. Це стосується тих, хто вже обіймав державні посади або обіймає їх зараз. Якщо хоча б одна з цих трьох умов не буде виконана, за такого канидидата у президенти голосувати не слід", – сказав Вакарчук.

Він запропонував українцям використати ці критерії під час виборів їхнього канидата.

"Пам′ятаймо, ми обираємо не месію, не чарівника, не супергероя. Ми обираємо людину. Людину, яка має відстоювати наші цінності і наші інтереси. Зробімо свій вибір відповідально", – сказав музикант.

В описі до відео він додав, що умови "не є достатніми, але вони точно є необхідними". 

 Джерело: ГОРДОН
     269


avatar