10.08.2018, 18:18

В Україні проходять випробування нової потужної зброї - Турчинов

В Україні проходять випробування нової потужної зброї - Турчинов
В Україні проходять випробування нової потужної зброї - Турчинов

Секретарь Ради нацбезпеки і оборони Олександр Турчинов повідомив, що Україна має нову потужну зброю. Про це він заявив у п'ятницю, 10 серпня, перебуваючи на Житомирському полігоні ЗСУ, йдеться на офіційному сайті.

 

За словами Секретаря РНБО, зараз відбуваються випробування нової 155-мм самохідної гаубиці.

«Її важливими характеристиками є висока мобільність, точність, дальність, а також висока швидкість ведення вогню», - наголосив він, додавши, що спеціальними боєприпасами гаубиця може вражати ціль на відстані до 60 кілометрів.

Турчинов також зазначив, що нова самохідна гаубиця «має натівський 155-мм калібр».

 

«Зброя такого калібру була відсутня в наших ЗСУ, її не було в радянській армії, її немає і в сучасній російській армії», - сказав Секретар РНБО України.

Він додав, що стандартам НАТО також відповідає як система управління гарматою, так і технологія її виготовлення - на українських оборонних підприємствах.

«Зброя отримала дуже гарне дівоче ім’я – «Богдана», і я раджу ворогам України добре запам’ятати його», - підсумував Секретар РНБО України

 

Нагадаємо, раніше у мережі з'явилися перші фото нової самохідної артилерійської установки (САУ) "Богдана". 

 

Раніше стало відомо, що у Києві у День незалежності України 24 серпня під час військового параду Хрещатиком крокуватимуть підрозділи від 15 країн-партнерів. 

 

Як повідомлялося, 24 серпня 2018 року у військовому параді з нагоди 27-Ї річниці Незалежності України та 100-річчя відродження української державності візьме участь 4500 військовослужбовців і 250 одиниць військової техніки. 

 

Перша спільна репетиція Збройних сил України та інших силових структур до заходу на честь Дня Незалежності України відбулася на території авіаційного заводу імені Антонова 1 серпня.

 

Нагадаємо, у 2017 році у військовому параді у День Незалежності України взяли участь понад чотири тисячі українських військовослужбовців, а також 10 іноземних підрозділів, 9 із яких представляють країни НАТО, та щонайменше 11 міністрів оборони.Джерело: Тиждень.ua
     301


Новини по темі:avatar