19.02.2022, 17:30

В Ростовській області вибухнув снаряд в кілометрі від українського кордону

В Ростовській області вибухнув снаряд в кілометрі від українського кордону
В Ростовській області вибухнув снаряд в кілометрі від українського кордону

У Ростовській області за кілометр від кордону з Україною вибухнув снаряд. Про це повідомляє слідчий комітет Росії. 

«Військовослужбовці українських збройних сил зробили масовані обстріли із застосуванням важкого озброєння.  Внаслідок обстрілу снаряд, який був випущений з території України, розірвався у Ростовській області на відстані близько кілометра від кордону» - йдеться у повідомленні. 

Зазначається, що Голова слідчого комітету РФ Олександр Бастрикін доручив слідчим ДСУ СК Росії порушити кримінальну справу за цим фактом, а також провести «ретельне та всебічне розслідування всіх обставин того, що сталося».

Буквально годину тому надійшло повідомлення про те, що маже на тому ж місці вибухнув другий снаряд. 

Нагадаємо, сьогодні надійшла інформація про те, що з метою здійснення провокацій до Донецька прибули підрозділи «вагнеровців», які спільно з російськими спецслужбами мають провести серію терористичних актів, а саме підрив житлових будинків.

Найближчими днями очікуються масові провокації, про що попереджали в РНБО раніше. Здійснюватись вони будуть задля того, аби звинуватити Україну в загостренні ситуації на Сході держави. 

Армія України в жодному разі не здійснювала, і не буде здійснювати наступ на цивільних. На даний час вона виконує виключно оборонну функцію.      1264


avatar