08.08.2019, 14:10

В Росії відреагували на заяву Ердогана про невизнання Криму Російським

В Росії відреагували на заяву Ердогана про невизнання Криму Російським
В Росії відреагували на заяву Ердогана про невизнання Криму Російським

Позиція президента Туреччини Реджепа Тайіпа Ердогана, який заявив про невизнання возз'єднання Криму з Росією, розчаровує і говорить про «загравання» з Україною, заявив депутат парламенту півострова Владислав Ганжара, передає РИА «Новости» 

Нагадаємо, напередодні президент Туреччини на прес-конференції з президентом України Володимиром Зеленським зазначив, що «анексію Криму Туреччина не визнала і не визнає».

«У заяві Ердогана ми вже не в перший раз бачимо політику подвійних стандартів турецької держави», - повідомив  Ганжара.

Він вважає, що, якщо Анкара хоче бути стратегічним партнером Москви - вона повинна визнати Крим російським. 

«Упевнений, що де-факто Ердоган розуміє, що Крим - це Росія. Залишається тільки визнати це публічно, щоб рухатися далі в розвитку російсько-турецьких відносин», - сказав депутат.

Вчора, в ході сумісної з українським колегою прес-конференції турецький президент заявив про тверду підтримку Анкарою територіальної цілісності України. 

«Для нас і надалі буде пріоритетом продовження присутності наших співвітчизників на їх історичній батьківщині в Криму, збереження їх ідентичності і культури, гарантування їх основних прав і свобод», - заявив турецький лідер.

Також варто нагадати, що 7 липня Росія почала поставки Туреччині комплексів С-400.  Незважаючи на явне зближення Москви і Анкари, експерти відзначають сильне розходження інтересів країн, які беруть участь в сирійському конфлікті.     829


avatar