04.01.2020, 23:34

В Києві готується виступити громадська діячка РФ, яка виправдовувала окупацію Криму

В Києві готується виступити громадська діячка РФ, яка виправдовувала окупацію Криму
В Києві готується виступити громадська діячка РФ, яка виправдовувала окупацію Криму

Вона виправдовує окупацію Криму, та навіть говорила про те, що Росії варто викупити півострів в України, аби уникнути санкцій. Російська громадська діячка та політик Ірина Хакамада хоче відвідати Київ, адже планує взяти участь у бізнес-форумі, який відбудеться у столичному Палаці Спорту 27 лютого. Про це повідомляє 5 канал, посилаючись на власні достовірні джерела.

Якихось перешкод для візиту росіянки в Україну у Хакамади не бачать. Крім того, вона вже значиться в переліку спікерів на сайті форуму. Там її анонсовано, як бізнес-тренер, громадську діячку та письменницю. Організатори кажуть, що Хакамада не була у Києві 6 років. Що стосується цін - то їх вартість стартуватиме від 1300 гривень.

У Держприкордонслужбі ж повідомили, що будуть діяти в залежності від обставин. 

«Прикордонники діятимуть в межах чинного законодавства. Якщо відносно неї буде діяти заборона на в'їзд - звісно прикордонники виконають цю заборону інших правоохоронних органів і тоді відмовлять їй у в'їзді. Або ж у разі, якщо вона відвідувала незаконно окупований Крим, то їй також буде відмовлено у в'їзді на територію України. Всі обставини будуть встановлюватись під час перевірки, а також безпосередньо в момент перетину даної особи державного кордону України» - повідомили журналістам «5 каналу» в ДПСУ.     917


Коментарів (1):
avatar
1 gvisocanska • 03:21, 05.01.2020
Готуватися можна, але то не значить, що виступить. Якщо хоче скуштувати
особисто "стухл х яєць", а не лише зі слів, тоді нехай нарікає сама на себе і на свою зухвалу москєвську безтактність.
avatar