10.05.2018, 18:24

В Ахені обговорили залучення миротворців на Донбас

В Ахені обговорили залучення миротворців на Донбас
В Ахені обговорили залучення миротворців на Донбас

Президент України Петро Порошенко, а також канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент Франції Еммануель Макрон обговорили "дорожню карту" імплементації Мінських угод з обов'язковим залученням миротворців ООН.

Про це Глава держави заявив після зустрічі з канцлером Німеччини і президентом Франції в німецькому Аахені.

"Практика показує, що компонент безпеки Мінських домовленостей неможливо виконати без введення повноцінної миротворчій місії ООН на окуповані території Донбасу. Ми ретельно обговорили можливі наші кроки," дорожню карту "імплементації Мінських домовленостей із залученням миротворців", - сказав Порошенко.

Президент України висловив вдячність Меркель і Макрона за їх підтримку позиції щодо миротворчої місії.

Петро Порошенко підкреслив, що Росія також повинна підтримати проект резолюції Ради Безпеки ООН з урахуванням Мінських домовленостей і введення миротворчої місії на окуповану територію Донбасу.

"Ми рішуче заявляємо, що росіяни повинні підтримати проект резолюції, де було б чітко зафіксовано" дорожня карта "з урахуванням Мінських домовленостей і з урахуванням миротворців, і це повинно бути включено в рішення Ради Безпеки ООН. Це наша ключова позиція", - підсумував Петро Порошенко.     105


Новини по темі:avatar