04.06.2018, 16:08

Уряд на терміновій нараді обговорював три відставки - ЗМІ

Уряд на терміновій нараді обговорював три відставки - ЗМІ
Уряд на терміновій нараді обговорював три відставки - ЗМІ

Урядовці на сьогоднішній терміновій нараді обговорювали можливі відставки прем'єра Володимира Гройсмана, міністра фінансів Олександра Данилюка та заступника глави МОЗ Олександра Лінчевського.

Про це повідомляє "РБК-Україна", посилаючись на посадовців.

"Прем'єр пояснював свою позицію щодо відставки і щодо Данилюка. Він вважає, що треба голосувати за [антикорупційний] суд, бо без нього буде нам важко увійти в осінь. Заява [про відставку] простимулює депутатів", - повідомив співрозмовник.

Гройсман пообіцяв новини щодо можливої відставки Данилюка найближчим часом. За інформацією видання, голоси для цього у Верховній Раді вже є.

Відносно некоректних заяв Лінчевського вирішили: "якщо це правда, то має нести відповідальність, якщо перекрутили - нехай детально пояснює і спростовує".

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман пообіцяв піти у відставку, якщо Верховна Рада не ухвалить закон про Вищий антикорупційний суд. Глава уряду планує працювати з головами фракцій і народними депутатами над цим питанням.

Минулого тижня глава Мінфіну Олександр Данилюк поставив ультиматум про призначення собі п'ятого заступника. Прем'єр відповів, що не зробить цього. Натомість Данилюк попросив готувати подання у відставку для нього. Пізніше у листі послам Великої сімки заявив, що президент Петро Порошенко втручається у кадрову політику уряду, лобіюючи "своїх" заступників.     325


Новини по темі:avatar