16.05.2018, 18:10

Україна представить в Копенгагені оновлений план реформ

Україна представить в Копенгагені оновлений план реформ
Україна представить в Копенгагені оновлений план реформ

Україна планує представити оновлений план реформ 27 червня в Копенгагені.

Про це заявила віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час зустрічі з міністром закордонних справ (МЗС) Швеції Маргот Вальстрем в Стокгольмі.

"Україна планує представити всебічно оновлений план реформ на другий конференції з реформ в Україні, яка відбудеться 27 червня 2018 року в Копенгагені", - заявила Климпуш-Цинцадзе.

Також вона зазначила, що зараз триває активна робота над проектами законів, які спрямовані на економічний розвиток і впровадження Угоди про асоціацію.

Повідомляється, що у відповідь Маргот Вальстрем подякувала за запрошення на конференцію з реформ і висловила солідарність з Україною.

"Ми підтримує курс реформ, які проводить зараз Україна. Швеція і надалі буде працювати з Європейською Союзом (ЄС) в інтересах України", - пообіцяла глава МЗС Швеції.

Відзначається, що під час зустрічі сторони обговорили широке коло питань двостороннього та багатостороннього діалогу Україна - Швеція.

Зокрема, мова йшла про виконання Мінських угод, посилення санкцій тиску на Росію, співпраця з ЄС, двосторонній діалог і поглиблення співпраці в оборонному секторі.

А також про торгово-економічне співробітництво, гендерних питаннях, енергетичної та кібербезпеки.     99


Новини по темі:avatar