29.05.2018, 17:00

Україна починає підготовку нормандської зустрічі

Україна починає підготовку нормандської зустрічі
Україна починає підготовку нормандської зустрічі

Президент України Петро Порошенко доручив заступнику глави Адміністрації президента 1 червня виїхати в м.Берлін (Німеччина) для проведення переговорів про підготовку зустрічі в "нормандської форматі" на вищому рівні.

"Ми дуже твердо розраховуємо на те, що рішення щодо миротворців буде прийнято найближчим часом, і ми домовилися в Аахені, що спробуємо організувати якомога швидше зустріч на вищому рівні" Нормандського формату ", і з цього приводу, за моїм дорученням заступник голови президентської адміністрації 1 червня виїжджає до Берліна для проведення відповідних переговорів ", - заявив П.Порошенко в ході зустрічі з президентом Німеччини Франком-Вальтером Штайнмайером в Києві у вівторок.

За словами П.Порошенка, він з президентом Німеччини обговорив деталі імплементацій Мінських угод, в тому числі необхідну складову безпеки - введення миротворчої місії за мандатом Ради безпеки ООН.

Глава Української держави наголосив, що за його дорученням міністр закордонних справ України Павло Клімкін перебуває в Нью-Йорку, де о 15:00 за українським часом починається засідання Радбезу ООН, присвячене Україні.


"Ми дякуємо Німеччині за участь, дуже важливо буде почути і позицію російського представника. Безумовно, ми дуже твердо розраховуємо на те, що рішення щодо миротворців має бути прийнято найближчим часом", - сказав президент України.     322


Новини по темі:avatar