27.05.2018, 10:36

Україна передала НАТО докази, щодо розробки Росією біологічної та хімічної зброї

Україна передала НАТО докази, щодо розробки Росією біологічної та хімічної зброї
Україна передала НАТО докази, щодо розробки Росією біологічної та хімічної зброї

В ході засідання Парламентської асамблеї НАТО українська делегація передала доповідь по розробці Росією біологічної та хімічної зброї. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила народний депутат від Блоку Петра Порошенка, голова постійної делегації України в Парламентській асамблеї НАТО Ірина Фриз.

"Під час засідання Комітету цивільного виміру і безпеки Парламентської асамблеї НАТО передала партнерам доповідь, підготовлений нашою командою і що стосується досліджень російських науково-дослідних інститутів у сфері розробок біологічної та хімічної зброї", - написала Фриз.

За її словами, вбивство екс-співробітника ФСБ Росії Олександра Литвиненка в Лондоні в 2006 році із застосуванням полонію і спроба вбивства екс-розвідника Сергія Скрипаля в Солсбері в цьому році - це приклади того, як РФ застосовує зброю масового знищення за кордоном.

"Як мінімум останні три роки Росія веде дослідження вірусів геморагічних лихоманок, зокрема, Ебола і Марбург, видаючи це за спроби розробки вакцин. Насправді мова йде про повернення до радянських розробок поєднання Ебола з вірусом віспи. Це підтверджує аналіз більш ніж п'яти тисяч позицій державних закупівель та наукової активності декількох російських установ, які знаходяться під міністерством оборони РФ. Разом з цим інша дослідницька організація активно закуповує і проводить дослідження, вказу щие на розробку нових бойових отруйних речовин з властивостями нервово-паралітичний газів. Відповідну доповідь переданий також у штаб-квартиру Альянсу ", - зазначила Фриз.     321


Новини по темі:avatar