22.06.2018, 12:38

УХВАЛЕННЯ ЗАКОНУ ПРО НАЦБЕЗПЕКУ ДОЗВОЛИТЬ УКРАЇНІ ЧЕРЕЗ 5 РОКІВ СТАТИ ЧЛЕНОМ НАТО - ВІННИК

УХВАЛЕННЯ ЗАКОНУ ПРО НАЦБЕЗПЕКУ ДОЗВОЛИТЬ УКРАЇНІ ЧЕРЕЗ 5 РОКІВ СТАТИ ЧЛЕНОМ НАТО - ВІННИК
УХВАЛЕННЯ ЗАКОНУ ПРО НАЦБЕЗПЕКУ ДОЗВОЛИТЬ УКРАЇНІ ЧЕРЕЗ 5 РОКІВ СТАТИ ЧЛЕНОМ НАТО - ВІННИК

Ухвалений Верховною Радою закон про національну безпеку відкриває Україні шлях в НАТО і через п'ять років наша країна стане членом Альянсу.

Про це в ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1" заявив народний депутат від "БПП", секретар комітету з питань національної безпеки та оборони Іван Вінник.

Депутат зазначив, що в ухваленому законі враховано усі зауваження і пропозиції західних партнерів, тому президент Петро Порошенко на майбутньому саміті НАТО 11-12 липня матиме усі підстави заявляти, що Україна реформувала сектор оборони і безпеки по стандартах Альянсу.

"Це створює дипломатично-правові позиції для України отримати план дій щодо вступу в НАТО. Що таке план дій? Це чіткий перелік пунктів, які треба виконати Україні, після чого в України з'являється переговорна позиція просити, вимагати, наполягати взяти Україну в НАТО", - сказав Іван Винник.

"У середньостроковій перспективі, до 5 років, я вважаю, що Україна набуде членства в НАТО", - додав депутат.

Нагадаємо, 21 червня Верховна Рада проголосувала у другому читанні за президентський законопроект "Про національну безпеку України". Відповідне рішення підтримали 248 народних депутати, не голосували у повному складі фракція "Опозиційного блоку" та група "Відродження", з групи "Воля народу" проголосував один депутат, а з Радикальної партії Олега Ляшка - троє.

Законопроектом було визначено фундаментальні національні інтереси України: інтеграція в європейський політичний, економічний, безпековий, правовий простір; набуття членства в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору; розвиток рівноправних взаємовигідних відносин з іншими державами.Джерело: https://tsn.ua/politika/uhvalennya-zakonu-pro-nacbezpeku-dozvolit-ukrayini-cherez-5-rokiv-stati-chlenom-nato-vinnik-1175
     287


Новини по темі:avatar