13.04.2019, 22:11

У Зеленського не бачать альтернативи Мінським угодам

У Зеленського не бачать альтернативи Мінським угодам
У Зеленського не бачать альтернативи Мінським угодам

Спікер передвиборного штабу кандидата в президенти України Володимира Зеленського Дмитро Разумков заявив, що на даний момент вважає неможливим проведення демократичного виборчого процесу на непідконтрольних Києву територіях. 

Про це повідомляє interfax.

«Що стосується війни на сході і Мінських угод, дійсно, «Мінськ» - не ідеальний, з ним багато питань, і на протязі багатьох місяців це питання буксує, але, на жаль, ніхто не може запропонувати іншої альтернативи. До Мінського процесу прив'язані всі ці санкції, які на сьогодні діють відносно Російської Федерації і поміняти весь цей процес буде дуже важко», - зазначив він, виступаючи на третьому форумі українських лібералів «Люди Важливі» в суботу в Києві.

Разумков повідомив, що попри його недосконалість, Мінський процес є цілком прийнятним. 

«Інше питання, що Росія все, як завжди, намагається перевернути з ніг на голову і піти в зворотному порядку - спочатку провівши вибори. Це можна назвати, як завгодно, але провести сьогодні демократичний процес на окупованій території - просто неможливо», - заявив спікер штабу Володимира Зеленського.

Разумков вважає, що єдиним шляхом вирішення конфлікту на Донбасі є спільні дії України та міжнародних партнерів, в першу чергу дипломатичним шляхом.

Він також додав, що повернення окупованих територій Донбасу і Криму має відбуватися виключно на умовах України.

Що стосується європейської та євроатлантичної інтеграції України, то, за словами представника штабу Зеленського, «вибір країни був зроблений давно».

«Він (вибір - ІФ) був підтверджений в 2014 році, загибеллю людей на Майдані під час Революції Переваги, він підтверджується тим, що українська армія відстоює наш суверенітет на сході країни, але це ще важкий шлях, який нам належить пройти» - сказав Разумков.

«Якщо ми говоримо про інтеграцію до Північноатлантичного альянсу - так, це дійсно важливо і, на жаль, чи, на щастя, іншої альтернативи руху України в цьому напрямку немає», - додав він.

      31


avatar