23.02.2022, 22:12

У США вважають, що РФ завершила підготовку до нападу на Україну

У США вважають, що РФ завершила підготовку до нападу на Україну
У США вважають, що РФ завершила підготовку до нападу на Україну

Сполучені Штати оцінили, що Росія завершила всю підготовку до вторгнення. Про це заявив високопоставлений представник американської оборони, знайомий з останніми даними розвідки, повідомляє CNN. 

«Вони готові настільки, наскільки можуть», – сказав чиновник.

 За словами військового чиновника НАТО, союзники по НАТО отримали подібну оцінку розвідки, згідно якої стає зрозумілим, що напад все ж таки відбудеться.  Він попередив, що «ніхто точно не знає», що збирається робити президент Росії Володимир Путін.

Новина про дане попередження з’явилася після того, як український президент Володимир Зеленський закликав запровадити надзвичайний стан по всій країні сьогодні опівночі.

За словами високопоставленого українського чиновника та західного чиновника, знайомого з розвідкою, особливе занепокоєння викликає велике північно-східне місто Харків.  Міністр закордонних справ України заявив у вівторок, що планів евакуації міста не планується.

 «У нас немає таких планів», - сказав він під час прес-конференції у Вашингтоні разом з держсекретарем Ентоні Блінкеном.

До того ж, чиновник з оборони заявив журналістам у Пентагоні в середу, що 80% російських військ, зібраних на кордоні з Україною, перебувають «на передових позиціях, які ми вважали б готовими до руху». 

 Він додав, що російський військовий потенціал уздовж кордону з Україною становить «майже 100% усіх сил», які, як і очікував Пентагон, Путін перемістить у цей район.  За словами чиновника, Путін має «повний спектр можливостей», які вже переміщені до кордону з Україною, включаючи «значний наступальний ракетний потенціал», «два десятки військових кораблів у Чорному морі» та «броню, артилерію, звичайно ж піхоту».      1232


avatar