07.11.2018, 10:43

У справі Гандзюк починає пахнути дорогими парфумами Тимошенко

У справі Гандзюк починає пахнути дорогими парфумами Тимошенко
У справі Гандзюк починає пахнути дорогими парфумами Тимошенко

Про це заявив Тарас Чорновіл

«Не буду тут вдаватися в деталі, просто пробіжуся по темах.

1. Протистояння проукраїнських та проросійських сил. Має право на існування. Чи належала Гандзюк до українських активістів? Не знаю всіх деталей, але переконаний, що так. Мер, якого вона так активно підтримувала й захищала, може бути чесним, а може виявитися корупціонером, але він був задіяний у протиставленні «русскай вєснє» й усяким сепаратистським проявам». Вона мала персональний конфлікт із багатьма проросійськими діячами на Херсонщині, зокрема з Оппоблоку та «Українського вибору» Медведчука. Чи могли їй за це помститися способом, спрямованим на залякування всіх політичних противників? Могли. Слабким місцем у всій цій історії є те, що скалічили її та призвели до смертельних наслідків якраз затяті націоналісти з добробатів та колишні члени УДА й Правого сектора. Щоправда, вони вже давно паралельно працюють проститми бандитами. Тому питання залишається відкритим.

 

2. Сигнал меру Херсона. Гандзюк дуже жорстко обстоювала інтереси мера, підтримувала його деколи в спосіб, який може шокувати. Так, коли хтось виставив насмішливе фото, де мер гойдаєтьтся на дитячій гойдалці, яку щойно встановили, й доповнив це якимось зневажливим дописом, вона пригрозилася, що викличе якихось людей, які «растворят его в щелочи» (яка жахлива аналогія). А чи не могла ідея з нападом і каліченням при допомозі кислоти, бути бути спровокована тою її заявою? Чи могли численні вороги мера таким чином йому помститися та спробувати залякати? Могли. Як могли й помститися самій Гандзюк, що мала пряму причетність до ухвалення рішень мерії. там, де пахнуть гроші, часто отаборяється кримінал.

 

3.»Батьківщина». Точніше - ширка «Батьківщини» з Оппоблоком. Так, на Херсонщині дійсно така ширка діє, я про це вже писав раніше в фейсбук. До речі, саме завдяки появі такої спілки в області вкрай обнагліли проросійські й сепарські елементи. Тоді приводом до статті стало знищення українського прапора та проросійські написи в скадовську відразу ж після створення ширки в облраді. Гандзюк, яка до того багато років була членом «Батьківщини» відреагувала ще на перші прояви прояви тої ширки. А коли проросійське об'єднання «Батьківщини» й Оппоблоку почало війну проти мера Херсона, вона почала свою війну у відповідь. Її зі скандалом вигнали з «Батьківщини», почали пресувати, вона в боргу не залишилася. У нас чомусь сором'язливо замовчують те, що її протистояння з Оппоблоком було водночас персональною війною з її колишньою партією. Чи є в «Батьківщині» відморозки спроможні замовити напад на конкурентку та її жорстоке калічення (не думаю, що тоді думали про можливу смерть). Якщо ви думаєте, що там таких нема, то я можу позаздрити вашій дитячій наївності.

 

4. Соціалістична партія Ківи. Партія була захоплена рейдерським шляхом і є маріонетковою структурою, яку, найімовірніше, контролює Аваков. Але на місцях витворився дикий симбіоз із психічної неадекватності, яку привніс у партію Ківа, лівацької ідеології та відвертого проросійського трешу. Усі ці ознаки бачимо в місцевого партай-фюрера від Ківи Кирила Стремоусова. З ним у Гандзюк були жорстокі перепалки й конфлікти, зокрема й на ідеологічному рівні. Там, де є партія Ківи, там пахне духом Авакова. Там, де є Аваков, починає пахнути дорогими парфумами Тимошенко.

 

5. Але й сама Нацполіція перебувала в числі ворогів Гандзюк. Про це все багато писали, особливот жорстке протистояння в неї було з керівником економічного управління херсонської нацполіції Артемом Антоніщуком. Він через протистояння з Гандзюк втратив свою «хлібну» посаду. Та й сама Гандзюк припускала, що представники нацполіції можуть бути причетні до замаху, тому не довіряла їхньому слідству. Через це Юрій Луценко після зустріч з нею почав переводити справу під контроль СБУ. Ну а де Нацполіція, там Аваков, а де Аваков, там пахне (чим - читайте в 3-4 пунктах).

 

6. Помста типового криміналу. Там могло бути чимало різних осіб і мотивів. Але одлну з них я згадував у попередньому дописі. Чи реально? Цілком.

 

А тепер поясніть мені, де тут є місце для «Порошенка і його оточення», який «ввів війну проти активістів», як це заявляє одна з підозрюваних у замовленні замаху на Гандзюк Тимошенко. Усі є, у всіх є мотиви. Усі вони якимось чином пов'язані політичними контактами з Тимошенко. І ця консерва береться піаритися на злочині, за який її вартувало б першою допитувати, як головну підозрювану. 

Glavcom.ua     407


avatar