06.03.2019, 08:07

У «Нафтогазі» анонсували новий позов проти «Газпрому»

У «Нафтогазі» анонсували новий позов проти «Газпрому»
У «Нафтогазі» анонсували новий позов проти «Газпрому»

Виконавчий директор НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко заявив, що компанія планує подати черговий позов проти російського «Газпрому». Цього разу претензії стосуватимуться порушення законодавства у сфері конкуренції.

Компанія має намір притягнути "Газпром" до відповідальності за порушення правил конкуренції на європейському ринку. Вітренко зазначив, що позов буде подано у кінці квітня 2019 року. Про це він розповів під час конференції про майбутнє української газотранспортної системи, яка відбулася під егідою Центру європейської політики у Брюсселі.

Він також зауважив, що базою для позову стануть європейські закони про конкуренцію. Вітренко впевнений, що саме це необхідно, щоб забезпечити майбутнє для газотранспортної системи України, а також європейську енергетичну безпеку.

Очільник «Нафтогазу» наголосив на тому, що дотримання європейського законодавства залишається для України головною «лінією оборони» проти свавілля «Газпрому», який намагається нав'язати Україні і Європі свої «поняття», за якими закон сили домінує над силою закону.

 Джерело: 24 канал
     36


avatar