07.06.2018, 09:19

У Держдепі Україну назвали частиною Заходу

У Держдепі Україну назвали частиною Заходу
У Держдепі Україну назвали частиною Заходу

Україна і Грузія є частиною Заходу, заявив помічник державного секретаря США у справах Європи і Євразії Весс Мітчелл.

Про це він сказав в ході виступу в аналітичному центрі Heritage Foundation, який називають одним з джерел експертизи Адміністрації США з багатьох напрямків політики, передає Голос Америки.

В ході промови Мітчелл окреслив стратегію адміністрації Дональда Трампа по Європі.

«Ми повинні сприймати Захід як спільнота демократичних країн, які об'єднані історією, культурою і загальними жертвами. Деякі його члени - це старі демократії, а деякі - ні. Деякі члени ЄС або НАТО, а інші - ні. Деякі слабкі, а деякі сильні. Деякі географічно захищені, інші мають вразливу позицію. Україна і Грузія є членами Заходу і історично, і через вибір їх народів. Великобританія залишиться в серці Заходу і після Брексіта. Суть в тому, що необхідний об'єднавчий принцип, а не тільки інститути. Інститути - це засіб, а не мета », - заявив Мітчелл.

У травні Мітчелл відвідав Україну з офіційним візитом.

В ході промови Мітчелл підкреслив, що США будуть посилювати санкції відносно Росії у відповідь на її агресію, поки президент Росії Путін не вибере інший шлях.

Мітчелл також звернув увагу на підтримку Америкою створення незалежного антикорупційного суду в Україні в одному ряду з підтримкою реформ в Україні з боку США і продажу офіційному Києву летальних американських озброєнь.     303


Новини по темі:avatar