16.03.2019, 14:08

У центр Києва стягнули тисячі поліцейських і бронетехніку: що відбувається

У центр Києва стягнули тисячі поліцейських і бронетехніку: що відбувається
У центр Києва стягнули тисячі поліцейських і бронетехніку: що відбувається

У центр Києві стягнули тисячі поліцейських і бронетехніку для підтримання правопорядку під час масових акцій протесту.

Про це повідомляє прес-служба поліції Києва. У суботу, 16 березня, в Києві відбувається кілька акцій, наймасовіша з яких – у центральній частині міста (відповідно до поданої заявки, запланована участь близько 10 тис осіб). 

"З огляду на це, розроблені відповідні розрахунки для належного забезпечення правопорядку і безпеки учасників заходів. Тому на службу заступило 3000 співробітників поліції і військовослужбовців НГУ. Залучені співробітники поліції діалогу, вибухотехнічної та кінологічної служб", – йдеться в повідомленні.

Правоохоронці закликали організаторів і учасників заходів дотримуватися встановлених правил поведінки.

Масова акція протесту, організована "Національним корпусом", проти незаконних угод в оборонному комплексі в Україні уже зібрала близько тисячі учасників. Зокрема, активісти "Нацкорпусу" вимагають притягнути до відповідальності винних у розкраданнях в "Укроборонпромі".

Правоохоронці заблокували проїзд на підходах до Адміністрації президента. Також перекриті в'їзди на вулиці Шовковична, Інститутська, Лютеранська, Садова, Круглоуніверситетська та Липська. На закриту територію можуть потрапити тільки мешканці довколишніх будинків.Джерело: Obozrevatel
     150


avatar