28.01.2019, 07:34

Трьох моряків перевели в СІЗО Лефортово, адвокати перевіряють інформацію

Трьох моряків перевели в СІЗО Лефортово, адвокати перевіряють інформацію
Трьох моряків перевели в СІЗО Лефортово, адвокати перевіряють інформацію

Трьох військовополонених моряків Військово-морських сил України, яких було поранено під час захоплення російськими військовими українських кораблів у Керченській протоці, перевели з медичної частини в СІЗО Лефортово в Москві. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила російська активістка Вікторія Івлєва.

За словами Вікторії, перевели Андрія Ейдера, Андрія Артеменка і Василя Сороку, які перебували в медчастині «Матроської тиші». Івлєєва конкретної дати переведення полонених не назвала. За її даними, це могло відбутись 26 чи 27 січня.

«Виявили ми це випадково, намагаючись записатися в електронній черзі для передачі. Записатися не вдалося, причина - не знайдено одержувача. Тепер будемо шукати всіх одержувачів за вже відомою адресою на Лефортовському валу в СІЗО-2 «Лефортово», - зазначила Івлєва.

У свою чергу адвокат Микола Полозов, який представляє інтереси військовополонених українських моряків, повідомив «РБК Україні», що інформації про їх переведення в Лефортово поки немає.

"Інформацію про переведення поранених військовополонених моряків адвокати зможуть підтвердити або спростувати завтра (28 січня, - ред.), Коли ізолятори знову почнуть працювати для відвідування адвокатами", - написав Полозов.

      262


avatar