05.02.2022, 12:27

Три етапи поглинання: німецький Bild оприлюднив плани Путіна щодо України

Три етапи поглинання: німецький Bild оприлюднив плани Путіна щодо України
Три етапи поглинання: німецький Bild оприлюднив плани Путіна щодо України

Німецький таблоїд Bild опублікував матеріал, в якому «злив» плани президента РФ Владіміра Путіна стосовно України.

Про це повідомляє «Українська правда», посилаючись на Bild, яке, в свою чергу, заявляє, що публікує дані німецької розвідки. 

Отже Bild повідомляє, що Путін поки що не наважився на повномасштабний наступ, проте плани в Росії на так звану «Велику війну» є, про що вже відомо спецслужбам. 

Розвідники розповідають, що у російських військових колах обговорюється план встановлення в Україні жорстокого «маріонеткового режиму», який буде підконтрольним Кремлю. 

Тобто, є вже «післявоєнний план», який має кілька етапів поглинання України. 

Навіть попри те, що на даний момент ще не є зрозумілим те, чи буде реалізовано такий сценарій, підготовка до нього вже проходить. 

Першим етапом є захоплення міст, що включає в себе придушення української армії та появу осередків спецслужб РФ і лояльних до Путіна політиків. 

Другим етапом є скликання маріонеткової «Народної Ради» замість Верховної Ради.

Тобто, коли великі міста капітулюють - буде створено фіктивний парламент, так звану «Народну Раду», яка замінить Верховну Раду. А резервний уряд, який, за планом, з’явиться в «Народній раді», візьме на себе керівництво країною. 

Третій етап - знищення руху опору та табори для незгодних українців. На третьому етапі для нової маріонеткової влади є лише одне завдання, але воно, здається, надскладне: зламати спротив мільйонів українців проти російської окупації. 

У РФ це добре розуміють, тому українців, які не згодні з російською окупацією, кидали б в спеціально створені табори. Списки таких українців складають вже. 

Розвідники вказують на те, що Росія хоче створити нову «союзну державу», до якої ввійшли б РФ, Україна та Білорусь.     280


avatar