17.10.2018, 22:43

Теракт у Керчі: нерозділене кохання терориста та постріли окрім вибуху

Теракт у Керчі: нерозділене кохання терориста та постріли окрім вибуху
Теракт у Керчі: нерозділене кохання терориста та постріли окрім вибуху

У коледжі приміщенні вибиті шибки, на вулицях стоять машини швидкої та надзвичайних служб, із будівлі виносять потерпілих – такою побачили Керч сьогодні на телевізійних кадрах по всьому світі. Місць у швидких, вочевидь, бракує, тому поранених перевозять і маршрутками, і приватними авто, і військовими машинами. Що сталося – версії різняться. Спочатку кажуть про вибух газу в їдальні, але один зі свідків у скривавленій сорочці переконує, що крім вибуху, чув і постріли, а також бачив багато загиблих. "Людей без ніг, без рук", - казав він.

Під будівлю збігаються родичі студентів та працівників. Туди ж зганяють бронетранспортери та привозять озброєних військових, у районі перекривають рух. У натовпі журналісти знаходять директорку коледжу. Жінка плаче і розповідає, що її під час вибуху в приміщенні не було. "Мабуть, я зараз була б трупом. Трупів повно, справжній теракт", - каже Ольга Гребенникова. Директорка пояснює, що зранку поїхала в справах, а незадовго після її від'їзду всередині почалося жахіття. "Підірвали холл, кидали якісь вибухові пакети, потім з автоматами бігали – ну, я не знаю, з чим, другим поверхом. Відкривали кабінети і вбивали всіх, кого могли знайти", - каже керівник навчального закладу.

Те, що в коледжі вибухнув не газ, згодом підтвердив антитерористичний комітет Росії. Там кажуть, що в дію було приведено вибуховий пристрій, нашпигований металевими деталями. Тим часом російські ЗМІ публікують фото можливого терориста: на світлинах хлопець зі зброєю в руках спускається сходами. Згодом повідомляють, що це 18-річний учень старшого курсу коледжу Владислав Росляков. Його знайшли мертвим у приміщенні – схоже, що він укоротив собі віку. Знайомі злопця кажуть, що він був відлюдькуватим, цікавився хімією та маніяками. Після розлучення батьків жив із мамою в найманій квартирі.

Нині приміщення обшукують. За місяць до нападу Владислав отримав дозвіл і придбав рушницю, а кілька днів тому півтори сотні патронів. Мотиви студента наразі з'ясовують. ЗМІ ж причиною стрілянини вже назвали нерозділене кохання: нібито Владислав хотів убити свою 15-річну дівчину, яка нещодавно розірвала з ним стосунки.

 Джерело: ТСН
     624


avatar