28.01.2019, 12:09

Святослав Вакарчук зробив офіційну заяву

Святослав Вакарчук зробив офіційну заяву
Святослав Вакарчук зробив офіційну заяву

Фронтмен музичного гурту «Океан Ельзи» зробив офіційну заяву стосовно своєї політичної кар’єри. Святослав Вакарчук на своїй сторінці в Facebook написав про вибори президета України 2019 та свою участь у них. 

«Протягом року мені задають запитання чи буду я балотуватись на посаду Президента України у 2019 році.

Перш за все, дозвольте подякувати усім, хто мені довіряє – для мене це справді велика честь. І я обіцяю – таку довіру обов’язково виправдаю», - розповідає лідер гурту «Океан Ельзи».

«Я неодноразово заявляв, влада як така, президентський пост як такий – мені не цікаві. Мене цікавлять справжні зміни в країні. І щоб розставити всі крапки над «і», зняти всі питання, офіційно заявляю: 

Я, Святослав Вакарчук, не братиму участь в президентських виборах 2019 року.

Я добре усвідомлюю, що зараз, в джинсах можу зробити більше для країни, ніж вдягнувши краватку. І я не збираюся стояти осторонь. 

Кожного дня, спілкуючись з людьми, я відчуваю їх розчарування і зневіру. Я бачу, як корупція і несправедливість роз’їдають нашу країну зсередини. Я бачу, як безпринципність політиків і жадібність чиновників роблять нашу країну слабшою. 

Так не має бути! І нам під силу це змінити.

Разом з моєю командою, я працюватиму над тим, щоб проєвропейські сили перемогли. Я працюватиму над тим, щоб привести у владу якомога більше молодих професіоналів – людей майбутнього, тих, для кого справедливість і державні інтереси – понад усе.

Я вірю – справжні зміни можливі! 

І не важливо, у піснях чи в політиці, я завжди буду з вами на цьому шляху – шляху справжніх змін» - підсумував Вакарчук.     277


avatar